• کاربر گرامی با توجه به نوسانات ارز قیمت محصولات بروز نمیباشد، لطفا پس از ثبت سفارش و قبل از پرداخت وجه با تلفن های فروشگاه تماس گرفته و قیمت های جدید را استعلام نمایید.

 

iCode یک نرم افزار آموزش برنامه نویسی است . مخاطب این نرم افزار می تواند از یک کودک پیش دبستانی تا یک فرد بزرگسال باشد . مهم ترین ویژگی iCode داشتن زبان شیرین مادری فارسی و گرافیکی بودن محیط نوشتن برنامه است . یعنی شما دیگر نیازی ندارید به دانش آموز به زبان انگلیسی برنامه نویسی یاد بدهید . هم چنین دانش آموزان نیازی به تایپ کردن و نوشتن ندارند . با داشتن توانایی حداقلی در استفاده از کامپیوتر و فقط با کشیدن و رها کردن بلوک های گرافیکی iCode به سادگی هر چه تمام تر می شود برنامه نویسی کرد . به زبان برنامه نویسی iCode زبان گرافیکی Drag & Drop هم گفته می شود .

iCode جدیدترین محصول بخش تحقیق و توسعه RoboChip است . چیزی حدود 3 سال روی آن کار شده تا از نظر نرم افزار ، سخت افزارهای بومی ، محتوا و سیستم آموزشی یک محصول قابل قبول باشد . برای آشنایی بیشتر با iCode روی لینک مطالعه بیشتر کلیک کنید .

 

مطالعه بیشتر . . .


سخت افزار آی کُد

 

 

 

سخت افزار مرکزی آی کُد که در اون برنامه های مختلفی نوشته میشه ، برد UNO آردوینو هست ، ولی نه هر برد آردوینویی . برای اینکه نرم افزار آی کد به درستی برد رو بشناسه یک نسخه اختصاصی Arduino تهیه شده . این نسخه داخل بسته آموزشی برنامه نویس یک دقیقه ای موجوده . همه قطعات و پروژه ها به وسیله این برد مرکزی کنترل میشن .


 

 

 

 

 

مسابقات و چالش های آی کُد