– معمولا با توجه به تجربه مشتریان در این زمینه ، ما سیستم حمل و نقلی مناسب را با در نظر گرفتن نوع بسته به شما پیشنهاد می دهیم و انتخابگر نهایی خودتان هستید . بطور کلی پیشنهاد ما این است :

  • بسته های کم حجم و کوچک و متوسط : پست پیشتاز
  • بسته های متوسط بزرگ بین ۶ تا ۱۰ کیلو : تیپاکس (با توجه به تعرفه های سال ۱۴۰۱ مناسب برای کسانی که برای دریافت سفارش خود عجله دارند)
  • بسته های حجیم و چند کارتن : باربری (به دلیل عدم پذیرش بارهای کوچک و سبک از طرف باربری و احتمال بالای گم شدن این بسته ها و همچنین غیرمعقول بودن هزینه ارسال در این روش برای بسته هایی با ارزش ریالی پایین لطفا از انتخاب این روش برای خرید هایی با مشخصات بالا خودداری فرمایید،در غیر اینصورت شیوه ارسال سفارش شما از طرف فروشگاه به ارسال با تیپاکس تغییر خواهد کرد)

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها و شروع به کار کلاس‌ها و مدارس یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

ربوچیپ با شرایط ارسال سریع‌ ، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است.

تهران:
برای مشتریان تهرانی امکان انتخاب سرویس ارسال پیک موتوری نیز هست .سفارش‌ها در شهر تهران مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام تماس با بخش فروش هماهنگ می‌کنند، تحویل داده خواهد شد.

سایر شهرستانها:
امکان تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت ۱۲ روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، ۳-۵ روز بعد وجود دارد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۲ و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.

نکات:

– اگرمبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود. سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی درحضور ماموران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.
– تمامی سفارش‌ها لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از تهران در نظر گرفته شده است. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصدسفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری است.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

https://tracking.post.ir/

– اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد .(سفارش‌های که از طریق پست پیشتاز یا پست سفارشی ارسال می‌شوند.) هزینه ارسال در فاکتور درج می‌شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می‌شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری از طریق شماره های فروشگاه به ربوچیپ اطلاع دهید.

برای ارسال تمام کالاها به شهرستانها کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد جز در مواردی که سرویس ارسال پست پیشتاز و سفارشی انتخاب شده باشد.
برای راهنمایی بیشتر در مورد شیوه انتخاب سرویس ارسال ، نوشته زیر خوانده شود :
راهنمایی انتخاب سرویس ارسال