جعبه ابزار لحیم کاری و مونتاژ 1×10

مدل: Soldering-Tool-Kit
400,000 ریال

برای بزرگنمایی تصاویر روی آن ها کلیک کنید

این بسته شامل یک سری از ابزار پرکاربرد برای مونتاژ مدارهای الکترونیکی و لحیم کاری است که با نظر کارشناس این مجموعه برای علاقمندان مبتدی جمع آوری شده.

در بسیاری از موارد علاقمندان مبتدی هزینه های غیر مستقیم زیادی را جهت تهیه اقلام اولیه مورد نیاز متحمل می شوند که می تواند شامل اتلاف وقت ، انرژی ، اشتباه یا نقص در خرید ، خرید محصولات غیر قابل استفاده یا بی کیفیت ، حمل و نقلی های مکرر، اشتباه در استفاده به دلیل عدم پشتیبانی فنی آموزشی و ... است که با خرید یک پک تا حدقابل قبولی این مشکل حل خواهد شد.

هویــه موجود در این بسته (مارک goot) از کیفیت مطلوبی برخوردار است و تا به حال گزارشی از خرابی یا عملکرد بد آن نشده است  .

گیره رومیزی نیز جهت ثابت نگه داشتن برد یا قطعه در حال کار به کار می رود و برای سنگین تر شدن آن می توانید کفی آن را برداشته و آن را با یک شیء سنگین مثل سنگ پر کنید.

سرِ قلع کش نیز بطور جداگانه به یک تکه شیلنگ سیلیکونی (نسوز) مجهز شده تا هم قلع کش آسیب نبیند و هم برای دمونتاژ قلع به راحتی از روی برد برداشته شود، همچنین این کار باعث تخلیه سوراخ های برد های متالیزه از قلع با کیفیت بالاتر می شود.

یک قطعه اسفنج نسوز برای تمیز کردن نوک هویه در بسته قرار دارد که ابتدا باید روی آن آب بپاشید پس از حجیم و مرطوب شدن آماده استفاده است .

تمام این موارد به همراه یک بروشور کوتاه آموزشی داخل یک بسته پلاستیکی قرار دارد که باعث مرتب بودن ابزارها می گردد.

همچنین با توجه به فروش بالای این محصول مطالب آموزشی در خصوص ایمنی ، نگهداری و استفاده از اقلام توسط وبسایت nrec به سفارش این مجموعه در حال آماده سازی است که از لینک زیر در دسترس خواهد بود.

بخش آموزش لحیم کاری و مونتاژ

محتویات :

هویه goot

قلع کش + شلنگ سیلیکونی نسوز

پایه هویه ایستاده فنری

گیره رومیزی

پنس سر کج

اسفنج نسوز

1 قرقره سیم لحیم یا قلع با کیفیت درجه 1

روغن لحیم

قطعات مدار چراغ چشمک زن  ( جهت تست و آموزش )

شامل : بردهزار سوراخ - مقاومت - خازن - ترانزیستور - LED

پشتیبانیی آموزشی (در حال ویراستاری و آپلود در nrec)

اعتبار قیمت تا تاریخ : 
93-08-03

افزودن نظر جدید