مجهز شدن فروشگاه به سرویس ارسال "پست قراردادی" ، ارزان تر از پست عادی ، بدون نیاز به پیش پرداخت هزینه ارسال پست ، قابل دسترسی از بخش پرداخت .

قراداد پستی

تفاوت سرویس پست قراردادی با سرویس پست قبلی فروشگاه در چیست ؟

در سال های گذشته به علت خدمات ضعیف پست سعی می شد از سرویس هایی مثل تیپاکس با اولویت بیشتر استفاده شود ولی به دلیل درخواست مکرر مشتریان و بالا بودن هزینه ارسال برای بسته های خیلی کوچک و نیز بهبود نسبی خدمات شرکت پست رسمی جمهوری اسلامی و شرکت های واسطه پستی در انتهای سال 95 با شرکت فروتل عقد قرارداد شد و از این پس می توانید با پرداخت هزینه کمتری بسته های کوچک خود را بدون هیچ گونه پیش پرداخت بابت حمل بار خریداری نمائید .

قبل از راه اندازی این سرویس مشتری می بایست مبلغ علی الحساب 20000 تومان را بابت پیش پرداخت هزینه ارسال پستی علاوه بر مبلغ سفارش پرداخت می کرد و سپس همکاران ما در شرکت پست با پرداخت مبلغ حمل سفارش (که توسط ما قابل محاسبه نبود) ما بقی مبلغ مانده از 20000 تومان را داخل بسته مشتری برگشت می زدند .

در حال حاضر مبلغ ارسال سفارش های پست قراردادی در بخش پرداخت صفر ریال خورده است . شما نوع حمل را انتخاب می کنید و هزینه ای بابت حمل از شما کسر نمی شود . هزینه حمل توسط نرم افزار پست با مبلغ کمتری نسبت به قبل محاسبه شده و درب منزل آن را پرداخت می کنید .

لطفا در هنگام تحویل به واحد پول ریال و تومان دقت شود . مشاهده شده برخی ماموران پست معادل تومانی مبلغ ریال را دریافت کرده و مشتری به دلیل سهل انگاری در چک کردن رسید تحویل پس از پرداخت متوجه این موضوع شده است که به علت امضا و تحویل رسید ها به هیچ عنوان قابل پیگیری نیست .

هزینه های ارسال با پست به علت بسته بندی محموله در داخل انبار توسط بخش ارسال ربوچیپ و نیز قرارداد با شرکت فروتل نسبت به حالت عادی کاهش یافته است .

درج نظر جدید

کد امنیتی
پرسش تشخیص انسان از ربات،لطفا پاسخ دهید
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.